Winiarnia Zamojska

Marketing wina z własnej winnicy - szkolenie

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne 24h szkolenie „Marketing wina z własnej winnicy” w ramach operacji pn. „Marketing wina z własnej winnicy” realizowanej przez Fundację „ Winiarnie Zamojskie” w partnerstwie z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, Lokalną Grupą Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina” oraz Winnicą Wieczorków Paweł Wieczorek.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy następujące grupy osób z obszaru województwa lubelskiego:
- producentów wina
- osoby związane z branżą winiarską
- osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia lub własną działalnością w branży winiarskiej
- rolników
- producentów produktów lokalnych i tradycyjnych,
- przedstawicieli ośrodków doradztwa rolniczego.

Termin: 20-22.10.2023 r.
Miejsce szkolenia: AGIT*** Hotel Congress & Spa ul. Wojciechowska 29, 20-704 Lublin
Rozpoczęcie szkolenia: godz. 9.00 w dniu 20.10.2023 r.
Zakończenie: ok. 16.30 w dniu 22.10.2023 r.
Ilość miejsc jest ograniczona, ważna kolejność zgłoszeń.
Gwarantujemy: realizację programu szkolenia, materiały szkoleniowe oraz nocleg z wyżywieniem, a także wizytację w winnicy z degustacją.

Zgłoś się za pomocą formularza i weź udział w szkoleniu! :)

Pobierz formularz

Uwaga! Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć pocztą elektroniczną (skan) w nieprzekraczającym terminie do 12 października 2023 r. do godz. 16:00 na adres wwilkos@interia.pl

Placeholder image

Więcej informacji o programie:

Więcej informacji

Partnerzy:
Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
LGD "Kraina wokół Lublina"
Winnica Wieczorków

wróć do listy artykułów

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

kulinaria

KOMPENDIUM

Marketing Wina z Własnej Winnicy 2023 – 24h szkolenie

Już niebawem odbędzie się bezpłatne 24h szkolenie „Marketing wina z własnej winnicy” kierowane do osób z obszaru województwa lubelskiego związanych z branżą winiarską, rolnictwem i produktami regionalnymi. Zachęcamy do rejestracji!

Czytaj więcej
kulinaria

KULINARIA

Pieczona dynia piżmowa, kaszotto gryczane z dynią, karmelizowana polędwiczka w miodzie gryczanym

Zasmakuj jesieni! Spróbuj przepisu na faszerowaną dynię w towarzystwie Gruszki Winiarnia Zamojska, przygotowanego przez naszego szefa kuchni Marcina Sikorę.

Czytaj więcej
kulinaria

KULINARIA

Zupa kurkowa na wywarze z kaczki z winem agrestowym

Przedstawiamy Wam przepis na kolejny sezonowy przysmak! Tym razem nasz szef kuchni Marcin Sikora prezentuje przepis na zupę kurkową na bazie wywaru z kaczki z naszym winem: Lekki Agrest!

Czytaj więcej
Czarna porzeczka

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

ul. Puławska 336
02-819 Warszawa

tel. +48 22 566 33 00
fax +48 22 566 33 03

NAPISZ DO NAS

kontakt@winiarniazamojska.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka AMBRA BRANDS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000759267. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, jego rozpatrzenia oraz udzielenia odpowiedzi. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia odpowiedzi.