Winiarnia Zamojska

Wina z Winnicy Dworu Sanna

WINO MUSUJĄCE

białe, wytrawne

 

Winiarnia Zamojska

 

Wino musujące zostało wyprodukowane metodą tradycyjną, podczas której fermentacja następuje w butelce. W nosie świeże aromaty jabłka i cytrusów przewijają się z mniej widocznymi aromatami drożdżowymi, które powstały po 8 miesiącach leżakowania na osadzie. Świetnie komponuje się z przystawkami, których możecie spróbować w Winiarni.

 

SEYVAL BLANC

białe, wytrawne

 

Winiarnia Zamojska

 

To idealna propozycja dla miłośników ryb i owoców morza. Seyval blanc jest aromatycznie cytrusowy, dzięki czemu świetnie uzupełni nam ewentualny brak cytryny przy rybie. Wyczuwalna w winie mineralność podkreśla rodzaj Terroir (gleby), na której uprawiane są winorośla.

 

JOHANITTER

białe, wytrawne

 

Winiarnia Zamojska

 

Zamykając oczy podczas smakowania tego wina, możemy poczuć się przez chwilę, jakbyśmy znaleźli się w cytrusowym gaju. Świeżość wina podkreśla delikatne musowanie na języku. Świetnie smakuje z rybą oraz białym mięsem, takim jak perliczka czy cielęcina.

 

REGENT 2016

czerwone, wytrawne

 

Winiarnia Zamojska

 

To obowiązkowa pozycja dla smakoszy czerwonych mięs, takich jak polędwica wołowa czy kaczka. W winie wyczuwalna jest mocna intensywność aromatów czereśni, wiśni oraz owoców leśnych z łagodnym uczuciem w ustach. Wino niewątpliwie pokochają również Ci, którzy troszczą się o swój układ krwionośny oraz zdrowie, ponieważ Regent jest odmianą bogatą w antyoksydanty.

 

LASY ROZTOCZA

białe, wytrawne

 

Winiarnia Zamojska

 

Jest to niewątpliwie najbardziej złożone w aromacie i smaku wino dostępne w Winnicy Dworu Sanna. Wino dojrzewa przez 8 miesięcy w dębowej beczce, dzięki czemu ma waniliowe aromaty i ciekawy finisz na języku. Idealnie sprawdzi się do makaronów.

wróć do listy artykułów

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

kulinaria

KOMPENDIUM

Wywiad z Leszkiem Kaczorem

"...zdjęcia pozwalają zamrozić w czasie obrazy, których w kolejnych latach nie zobaczymy. To co widzimy i uwieczniamy na zdjęciach teraz w przyszłości już się nie powtórzy. To taka trochę podróż w czasie." - Leszek Kaczor

Czytaj więcej
kulinaria

KULINARIA

Pieczona biała kiełbasa, duszona kapusta w żurku z grzybami, pieczone ziemniaki

Zaskocz gości nietradycyjnym, wielkanocnym żurkiem w nadchodzące Święta! Przedstawiamy nowoczesną propozycję na to świąteczne danie od naszego szefa kuchni - Marcina Sikory. Zachęcamy do spróbowania!

Czytaj więcej
kulinaria

TURYSTYKA

W poszukiwaniu prawdziwego smaku i przygody

Rozpoczynamy nowy miesiąc na szlaku turystycznym! Na wiosenny wypad za miasto przygotowaliśmy 5 propozycji na mapie Lubelszczyzny, które zdecydowanie warto odwiedzić. Zachęcamy do sprawdzenia!

Czytaj więcej
Czarna porzeczka

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

ul. Puławska 336
02-819 Warszawa

tel. +48 22 566 33 00
fax +48 22 566 33 03

NAPISZ DO NAS

kontakt@winiarniazamojska.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka AMBRA BRANDS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000759267. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, jego rozpatrzenia oraz udzielenia odpowiedzi. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia odpowiedzi.