Winiarnia Zamojska

Wina z Winiarni Zamojskiej

Czarna porzeczka

 

Winiarnia Zamojska

 

Naszą opowieść o winach z Winiarni Zamojskiej zaczniemy od jednego z najintensywniejszych win, o głębokiej barwie i niezwykłym aromacie dojrzałych czarnych porzeczek. Wino porzeczkowe świetnie komponuje się z dziczyzną, pieczeniami, lżejszymi sosami czy ulubionymi czekoladowymi deserami. Co więcej, tej odmianie wina służy czas, warto więc kilka butelek odłożyć na później.

 

Czerwona porzeczka

 

Winiarnia Zamojska

 

Jeśli wolicie nieco bardziej wytrawne wino, to świetnym wyborem będzie czerwona porzeczka. To lekkie wino o zbilansowanej różowawej barwie i niezwykle orzeźwiającym smaku doskonale będzie komponowało się z cielęciną, grillowanymi warzywami oraz deserami. To nie wszystko! Czerwona porzeczka zawiera wiele pożądanych dla naszego organizmu składników.

 

Rose

 

Winiarnia Zamojska

 

Wino, które pokochają wszyscy miłośnicy różowych delikatnych win! To wino stanowi wspaniały kupaż wina gruszkowego z nutą czarnej porzeczki. Połączenie intensywnej i kwaskowatej porzeczki z łagodną, świeżą i delikatną gruszką jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wino możecie serwować z sałatami, przystawkami, rybami, lekkimi makaronami czy pasztetami drobiowymi.

 

Gruszka

 

Winiarnia Zamojska

 

Szukasz delikatnego wina, które osłodzi letnie i upalne dni? Postaw na wino gruszkowe! Wino będzie wspaniale komponowało się z owocami morza czy delikatnymi deserami. Warto wspomnieć, że gruszki są cennym źródłem takich składników, jak potas czy bor.

 

Wiśnia

 

Winiarnia Zamojska

 

Bardzo delikatne wino z wyczuwalnymi soczystymi wiśniami, które doskonale komponują się z pestkową nutą. Słodkie i aromatyczne wino możesz podać z sałatkami z łososia, pieczonymi mięsami, domowymi ciastami czy lodami. Najlepiej smakuje schłodzone do 10-13 stopni.

 

Wino lodowe

 

Winiarnia Zamojska

 

Wino lodowe jest prawdziwym must-try dla każdego miłośnika win owocowych. Wino o niespotykanej intensywności i aromatyczności. Nie bez powodu wina lodowe są najbardziej cenionymi winami na świecie, a na litr wina potrzebne jest minimum 5,5 kg jabłek. Co ciekawe, esencja poddawana jest fermentacji na zimno, w temperaturze poniżej 15 stopni. Wino lodowe warto podać jako aperitif zamiast deseru! Doskonale będzie komponowało się z serami, suszonymi orzechami czy owocami.

wróć do listy artykułów

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

kulinaria

KULINARIA

Sernik jagodowo-kokosowy

Sernik z sezonowymi owocami! Spróbujcie nowego przepisu od naszego szefa kuchni Marcina Sikory na sernik z jagodami na cieście kokosowym!

Czytaj więcej
kulinaria

TURYSTYKA

Dookoła świata winiarskich festiwali

Wyrusz w niezapomnianą podróż po festiwalach winiarskich! Świętuj z lampką wina w różnych zakątkach świata, ale przede wszystkim na nadchodzącym festiwalu Zamojskie Winogranie!

Czytaj więcej
kulinaria

KULINARIA

Pierogi z bobem w cieście lubczykowym

W sezonie na bób przedstawiamy kolejną propozycję od naszego szefa kuchni Marcina Sikory. Sprawdźcie przepis na pierogi z nietypowym farszem! Najlepiej smakuje w towarzystwie wina Lekka Czarna Porzeczka.

Czytaj więcej
Czarna porzeczka

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

ul. Puławska 336
02-819 Warszawa

tel. +48 22 566 33 00
fax +48 22 566 33 03

NAPISZ DO NAS

kontakt@winiarniazamojska.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka AMBRA BRANDS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000759267. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, jego rozpatrzenia oraz udzielenia odpowiedzi. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia odpowiedzi.