Fundacja Winiarnie Zamojskie

Winiarnia Zamojska
Finaliści Konkursu na najlepsze wino regionu Zamość 2022
Fundacje Winiarnie Zamojskie

Fundacja Winiarnie Zamojskie promuje polskie wina zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Jej celem jest tworzenie wizerunku naturalnych produktów, których renoma jest oparta na wysokiej jakości i autentyczności pochodzenia. Tylko taka długofalowa strategia może pomóc rolnikom rozwijać kulturę winiarstwa w Polsce. Pozwoli to na budowę marki polskich win gronowych i owocowych, ale również przyczyni się do ekspansji regionalnej turystyki.

Efekty już widać. Z roku na rok festiwal wina i produktów regionalnych „W poszukiwaniu prawdziwego smaku” przyciąga do Zamościa coraz więcej turystów z całej Polski.

Dowiedz się więcej o Festiwalu

Wino z owoców, tak samo jak gronowe potrzebuje ochrony prawnej, potrzebuje wzorców, wymiany doświadczeń i wiedzy.

To dlatego Fundacja organizuje warsztaty, szkolenia, targi, wyjazdy studyjne i konferencje. Tworzy też programy oraz wydawnictwa edukacyjne. Współpracuje z uczelniami wyższymi, instytucjami kultury, a nawet unijnymi ośrodkami badawczymi. Gromadząc i udostępniając materiały, badania rynkowe dotyczące rozwoju winiarstwa i konsumpcji wina w Polsce oraz na świecie, jest ważnym źródłem informacji dla winiarzy, naukowców i mediów. Z myślą o miłośnikach wina, do wspólnych projektów zaprasza też młodych szefów kuchni, wraz z którymi poszukuje idealnego połączenia regionalnych smaków.

Czarna porzeczka

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

ul. Puławska 336
02-819 Warszawa

tel. +48 22 566 33 00
fax +48 22 566 33 03

NAPISZ DO NAS

kontakt@winiarniazamojska.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka AMBRA BRANDS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 336 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000759267. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, jego rozpatrzenia oraz udzielenia odpowiedzi. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie niezbędnym do obsługi zapytania. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla celów udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Przysługuje Ci prawo do: (a) dostępu do treści swoich danych osobowych, (b) sprostowania danych osobowych, (c) usunięcia danych osobowych, (d) ograniczenia przetwarzania danych osobowych, (e) przenoszenia swoich danych osobowych oraz (f) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia odpowiedzi.