WINO MUSUJĄCE białe, wytrawne

Wino musujące zostało wyprodukowane metodą tradycyjną, podczas której fermentacja następuje w butelce. W nosie świeże aromaty jabłka i cytrusów przewijają się z mniej widocznymi aromatami drożdżowymi, które powstały po 8 miesiącach leżakowania na osadzie. Świetnie komponuje się z przystawkami, których możecie spróbować w Winiarni.

SEYVAL BLANC białe, wytrawne

To idealna propozycja dla miłośników ryb i owoców morza. Seyval blanc jest aromatycznie cytrusowy, dzięki czemu świetnie uzupełni nam ewentualny brak cytryny przy rybie. Wyczuwalna w winie mineralność podkreśla rodzaj Terroir (gleby), na której uprawiane są winorośla.

 

JOHANITTER białe, wytrawne

Zamykając oczy podczas smakowania tego wina, możemy poczuć się przez chwilę, jakbyśmy znaleźli się w cytrusowym gaju. Świeżość wina podkreśla delikatne musowanie na języku. Świetnie smakuje z rybą oraz białym mięsem, takim jak perliczka czy cielęcina.

REGENT 2016 czerwone, wytrawne

To obowiązkowa pozycja dla smakoszy czerwonych mięs, takich jak polędwica wołowa czy kaczka. W winie wyczuwalna jest mocna intensywność aromatów czereśni, wiśni oraz owoców leśnych z łagodnym uczuciem w ustach. Wino niewątpliwie pokochają również Ci, którzy troszczą się o swój układ krwionośny oraz zdrowie, ponieważ Regent jest odmianą bogatą w antyoksydanty.

LASY ROZTOCZA białe, wytrawne

Jest to niewątpliwie najbardziej złożone w aromacie i smaku wino dostępne w Winnicy Dworu Sanna. Wino dojrzewa przez 8 miesięcy w dębowej beczce, dzięki czemu ma waniliowe aromaty i ciekawy finisz na języku. Idealnie sprawdzi się do makaronów.

this is font support. Please don’t remove it.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

© 2019 Winiarnia Zamojska All rights reserved